O nas

Dziękujemy, że wśród tak wielu firm oferujących usługi reklamowe wybraliście właśnie nas.

Wykonujemy i sprzedajemy: długopisy, długopisy reklamowe, koszulki, koszulki reklamowe z nadrukiem, kubki, balony reklamowe, smycze, krówki, proporczyki, breloki reklamowe, akcesoria do wina, pendrive’y z nadrukiem, flagi, typowe i nietypowe gadżety reklamowe oraz gadżety ekologiczne, a także leżaki, przebieralnie plażowe, małe i duże konstrukcje reklamowe.

Ponadto sprzedajemy wiele akcesoriów promocyjnych i reklamowych. Mamy własną drukarnię, dlatego sami wykonujemy nadruki na koszulkach, nadruki na długopisach, nadruki na kubkach, nadruki na balonach, logo na pendrive.

W roku 2011 otworzyliśmy Sklep z herbatami, kawami, akcesoriami i dodatkami do nich. Sklep jest partnerem znanej sieci herbacianej Five o’clock.

Adres stacjonarny: Puszczykowo, ul. Poznańska 75.

W roku 2012 wcieliliśmy w życie kolejny projekt pt. Sklep z cytatami. W sklepie można kupić oryginalne artykuły wg projektów naszej nieocenionej Darii: www.sklepzcytatami.pl 

W roku 2021 powstał Sklep z zodiakami, w którym można kupić artykuły ze znakami zodiaków, oparty oczywiście o wspaniałe projekty Darii: www.sklepzzodiakami.pl

Adres stacjonarny Sklepu z cytatami i Sklepu z zodiakami: Poznań, ul. Filarecka 7/1

Oferujemy różnorodne gadżety reklamowe, także ekologiczne i niestandardowe – wybierz firmę Rekord z Poznania. Ciekawe i oryginalne akcesoria reklamowe to doskonały sposób na wypromowanie marki, a także trafienie do szerszego grona odbiorców. Chwytliwe hasło i grafika przykuwająca uwagę wystarczą, aby zainteresować potencjalnych Klientów Twojej firmy. Breloki, długopisy, kubki, koszulki, smycze – to tylko niektóre gadżety reklamowe, na których możesz  umieścić swoje logo. Nasza agencja reklamowa Rekord z Poznania ma do zaoferowania znacznie więcej: trwałe nadruki reklamowe na koszulkach, długopisy, breloki oraz wiele innych artykułów reklamowych – oferta dla Klientów z Poznania i nie tylko. Proponujemy różnorodne artykuły reklamowe, które z pewnością sprawdzą się podczas wielu akcji promocyjnych. Posiadamy własną drukarnię, dzięki czemu sami wykonujemy nadruki reklamowe m.in. na koszulkach, kubkach, czy też długopisach. Poza tym oferujemy balony, krówki, magnesy, proporczyki reklamowe, a także pendrive’y z nadrukiem. Nie ograniczamy się wyłącznie do typowych akcesoriów promocyjnych. Zapewniamy Klientom też niestandardowe gadżety reklamowe oraz ekologiczne takie jak bambusowe długopisy, drewniane breloki, kredki, linijki i wiele innych. Nasza oferta obejmuje również leżaki z nadrukiem, przebieralnie plażowe oraz inne konstrukcje reklamowe. Swoją ofertę kierujemy do Klientów z Poznania i okolic. Zachęcamy do kontaktu.